CLAIRIAL SERUM

DERMATOLOGICZNE SERUM,

KTÓRE REDUKUJE PRZEBARWIENIA

I ZAPOBIEGA ICH TWORZENIU SIĘ               

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 Ciemne plamy pigmentacyjne są numerem 3 na liście wrogów urody kobiet w dowolnym wieku i z różnych stron świata (zaraz po zmarszczkach i utracie sprężystości skóry). Coraz częściej kobiety zwracają uwagę na nieskazitelność swojej cery. Coraz trudniej jest osiągnąć ten efekt nawet w młodym wieku. Wynika to z różnorodności i mieszania się populacji, co prowadzi do mieszania się rodzajów skór, charakteryzujących się wysoką niestabilnością pigmentacyjną.

SVR prezentuje nowy preparat , który zrewolucjonizuje pielęgnację depigmentacyjną.  Clairial serum to ultra-silna pielęgnacja w skoncentrowanej formule o niespotykanych dotychczas sposobach działania.

  • Po raz pierwszy SVR wykorzystuje sekret nieskazitelności skóry dłoni i podeszw stóp i odtwarza ten mechanizm w swoim produkcie

  • Po raz pierwszy SVR wykorzystuje mechanizm odziaływania na unaczynienie  aby redukować nawet najtrudniejsze do usunięcia plamy  (melasma) i aby zapobiegać nawrotom.

  • SVR wzbogaca serum o kosmetyczne benefity zapewniające nieskazitelną, ujednoliconą i promienną  cerę a przede wszystkim zapewnia przyjemnośc stosowania preparatu.

CLAIRIAL SERUM  to  KOMPLEKSOWY PREPARAT PRZECIW PRZEBARWIENIOM, PRZYWRACAJĄCY SKÓRZE BLASK,  NA WSZYSTKIE RODZAJE PRZEBARWIEŃ, DLA WSZYSTKICH TONACJI SKÓRY

 

INNOWACJA

SVR wykorzystuje sekrety natury, które sprawiają, że wnętrze dłoni zachowuje nieskazitelnie równomierną, jasną skórę. Po raz pierwszy SVR odtwarza ten biomechanizm aby redukować:

  • wszystkie rodzaje przebarwień: plamy posłoneczne, plamy ciążowe,  zmiany pozapalne
  • u wszystkich tonacji skóry: jasnych, oliwkowych, ciemnych